Auto Team Dragos Hakkında

Auto Team Dragos Hakkında

Otomobil sevgisini bütün servis bünyesinde diri tutan Dragos oto servis, işini sevgiyle yapan girişimlerce hayata geçirilmiştir.

Servis bünyesinde hizmet sunan teknisyenlerin ve profesyonel çalışanların tamamı, öncelikli olarak bu çerçevede testlerden geçmiş, ardından servis bünyesinde hizmete başlamıştır. Bunun temel nedeni ise minimum hata marjı, maksimum verim ve memnuniyet elde etmektir.
 
Servis bünyesinde sunulan hizmetlerin tamamı özelleştirilmiştir. Her araç farklıdır. Her aracın geçtiği yollar, gördüğü işlemler, kullanım süresi ve yapısı da farklıdır. Bu sebeple her araca aynı yaklaşmak, her araca aynı işlemleri uygulamak oldukça yanlıştır. Yalnızca işini severek yapan oto servisler, yani Dragos oto servis önce araç bünyesinde analizler gerçekleştirmekte, ardından işlemlere başlamaktadır. 
 
Servisimiz, Bosch Car Service ailesinin bir parçasıdır. Dünyanın birçok yerinde hizmet noktası bulunan ve her bir hizmet noktasında dünya standartlarını yakalayan Bosch Car Service ailesinin ilkeleri, Dragos oto servis hizmet ilkeleri ile buluşmuş, bunun sonucunda ise yüksek memnuniyet oranları elde edilmiştir. 

 

Autoteam Dragos Bosch Car Sevice


Autoteam Dragos oto servisi, Bosch Car Service ailesinin dünya standartlarında olan hizmetlerini araç sahipleriyle buluşturmaya devam ediyor. Hizmetlerinde Bosch Car Service imzası taşıyan orijinal yedek parça kullanan servisimiz, araçlarınızın değerini her zaman için koruma altına almayı başarıyor. Yetkili servis olması sebebiyle de araçlarınız garanti kapsamında kalmaya devam ediyor.