Oto Cam
Oto Cam

Oto Cam

Otomobil cam değişimi konusunda son deneyimli olan Dragos oto cam servisimiz aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir.

Otomobil cam değişimi konusunda son deneyimli olan Dragos oto cam servisimiz aktif bir şekilde çalışmaya devam etmektedir. Otomobil camları taş sekmesi vb. durumlardan çatlayabilmektedir. Çatlaklar camın yapısal bütünlüğünü bozduğundan bu şekilde aracı kullanmaya devam etmek son derece tehlikelidir. Can ve mal varlığınızı tehlikeye atacak bu duruma karşı cam değişim hizmetinden faydalanabilirsiniz. Oldukça pratik bir değişim süreci olan otomobil camları işinde tecrübeli ustalar tarafından özenle değiştirilmelidir. Gerekli sabitleyici malzeme dikkatli bir şekilde kullanılmalıdır. Bu duruma dikkat edildiği taktirde camın izolasyonu ve bütünlüğü tam olarak sağlanmış olur.
 

OTO CAM DEĞİŞİMİ NE KADAR?

Oto cam değişimlerinde sizden istenilen ücret birçok açıdan değişiklik gösterebilmektedir. Aracınızın modeli ve camın ebatları bu konuda son derece önemlidir. Aynı zamanda farklı cam modelleri de bulunduğundan dolayı tercihinize bağlı olarak fiyatlar değişmektedir. Cam tercihinde bulunurken lamine veya mika içeren camları tercih ederek ani darbelerde camın dağılmasını önleyebilirsiniz. Bu tarz cam modelleri bir miktar daha pahalı olduğundan dolayı tercihiniz de bu konuda fiyata yansıyacaktır. İşçilik hizmeti olarak ise gittiğiniz servisin hizmet ücreti sizlere yansıtılacaktır. Bosch Car Service Dragos olarak sizlere en ekonomik işçilik ücretleri ile hizmetlerimizi sunmaktayız. Geniş servis ağımız sayesinde istediğiniz model camı hızlı bir şekilde tedarik ederek değişim işlemlerine başlıyoruz. Profesyonel ustalarımız son derece özenli çalışarak değişim işlemini pratik bir şekilde gerçekleştirmektedir.
 

HİZMET VERDİĞİMİZ MARKALAR

Otomobil cam değişiminde birçok marka için hizmet sunabilmekteyiz. Hizmet verdiğimiz markalar şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Doraglass
  • Olimpia Oto Cam
  • Uğurlu Oto Cam
  • Şişecam
  • Carglass
  • Solarglass
Yukarıdaki markalar arasından tercih yaparak oto cam değişim hizmetimizden faydalanabilirsiniz. Dragos oto cam olarak tercih ettiğiniz cam markasını tedarik edip profesyonel bir şekilde değişim hizmeti gerçekleştiriyoruz. Cam değişiminin yanında Dragos oto cam filmi hizmetini de sunmaktayız. Servis içerisinde cam panelin ölçüsü alınarak aracınıza uygun ebatlarda cam tedarikini hızlı bir şekilde gerçekleştirmekteyiz. Çatlamış veya zarar görmüş eski camı ise panellere zarar vermeden hassas bir şekilde aracınızdan söküyoruz.
Hizmet sunduğumuz markalar ise şunlardır;
 
 

İlgili Konular

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Hizmet ve işlem garantisinin sağlanması için araçlarda marka uzmanlığı bulunan firmalardan hizmet alınmalıdır.

Rehbere git

Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022 yılının devamında da müşteri memnuniyeti odağında gelişmeye devam etmektedir.

Rehbere git
Araç bakım kriterleri 2022
Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Bağlı olduğu unsurlar dolayısıyla Triger kayışları subapların açılıp kapanması konusunda da son derece etkili bir makine elemanıdır.

Rehbere git

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Fren silindirleri ve balans kısımları arıza ve onarım faaliyetlerinin sıklıkla yaşandığı bölümlerdir. Fren arızaları arasında en sık yaşanan sorunlardan biri yumuşak fren arızalarıdır.

Rehbere git
Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?