Oto Cam Filmi
Oto Cam

Oto Cam Filmi

Uzun süredir hizmet sağlayan Dragos oto cam filmi servisimiz cam filmi konusunda da son derece tecrübelidir.

Tecrübesiz ustalar tarafından gerçekleştirilen kalitesiz cam filmleri zamanla birçok probleme neden olabilmektedir. Bu problemler şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Filmin cam üstünde deforme olması
  • Cam filminin soyulması
  • Işık geçirgenliği konusunda işlevini yerine getiremeyen filmlerin kullanılması
  • Zararlı ışık geçirgenliği
  • Araç camına zarar verecek düzeyde filmin işlevini kaybetmesi
Yukarıdaki problemler aracınızın camına zarar vermekle kalmayıp sağlığınız açısından da sorun yaratabilmektedir. Bu yüzden kaliteli ve doğru ışık geçirgenliğine sahip olan cam filmlerini tercih etmeniz büyük önem taşımaktadır. Servisimizi ziyaret ederek sadece birinci sınıf olan kaliteli ürünleri tercih edebilirsiniz.
 

EN İYİ ARABA CAM FİLMİ HANGİSİ?

Araba cam filmi tercihi son derece önemlidir. Kalitesiz cam filmleri zamanla işlevini yitirebilir ve soyulmaya başlar. Bu tarz problemlerden korunmak için kaliteli bir marka tercihinde bulunmalısınız. 3M olarak üretilen cam filmleri son derece dayanıklı olmakla kalmayıp zararlı güneş ışınlarını da önlerler. Soyulma ve deforme olma gibi durumlardan korunmak için gönül rahatlığı ile 3M cam filmlerini tercih edebilirsiniz. Dragos oto cam filmi olarak 3M cam filmlerini servisimizde kullanmaktayız. İşlem esnasında özenli bir şekilde çalışan ustalarımız sizlere kaliteli bir servis hizmeti sağlayacaklardır. Dragos oto servis olarak sadece birinci sınıf kaliteli ürünleri tercih etmekteyiz.

KAÇ NUMARA CAM FİLMİ SERBEST?

Cam filmleri ışık geçirgenliklerine göre sınıflandırılmaktadır. Numara olarak sınıflandırılan cam filmleri 1 ve 5 numara olarak ayrılmaktadır. Işık geçirgenliği &70 ve üzerinde olan cam filmlerinin kullanılması tamamen serbesttir. Bu geçirgenliğe sahip olan cam filmleri 1 ila 2 numara arasında değişkenlik göstermektedir. Eğer ceza yemek istemiyorsanız aracınız için tercih edebileceğiniz en koyu cam filmi 2 numara olarak belirlenmiştir. Dragos oto tamir olarak her numara cam filmine sahibiz. Teknik destek ve tavsiye açısından 1 ve 2 numaraları sizlere önermekteyiz. Trafik içerisinde sorunsuz bir şekilde aracınızı kullanmak istiyorsanız 2 numarayı geçmeyen cam filmlerini tercih etmeniz sizler açısından doğru bir tercih olacaktır.

İlgili Konular

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Bağlı olduğu unsurlar dolayısıyla Triger kayışları subapların açılıp kapanması konusunda da son derece etkili bir makine elemanıdır.

Rehbere git

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Fren silindirleri ve balans kısımları arıza ve onarım faaliyetlerinin sıklıkla yaşandığı bölümlerdir. Fren arızaları arasında en sık yaşanan sorunlardan biri yumuşak fren arızalarıdır.

Rehbere git
Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?
Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022 yılının devamında da müşteri memnuniyeti odağında gelişmeye devam etmektedir.

Rehbere git

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Hizmet ve işlem garantisinin sağlanması için araçlarda marka uzmanlığı bulunan firmalardan hizmet alınmalıdır.

Rehbere git
Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?