Oto Servis Vale
Oto Servis Vale

Oto Servis Vale

Profesyonel bir şekilde sağlanan Dragos oto servis vale hizmetimiz sizlere birçok açıdan avantaj sağlamaktadır.

Araç servislerini ziyaret etmeden aracınızı onarım ve bakım görmüş bir şekilde teslim alabilirsiniz. Aracınızı sizlerden teslim alan vale çalışanlarımız servislerimizdeki işlemlerin bitmesinin ardından aracınızı yeniden sizlere teslim edeceklerdir. Bu sayede sürece hiçbir şekilde dahil olmadan rahat bir şekilde aracınızı kullanmaya devam edebilirsiniz. Yoğun olan müşterilerimiz için can kurtarıcı niteliğe sahip olan bu hizmet haftanın her günü sizlere sunulabilmektedir. Siz de avantajlı hizmetlerimizden faydalanmak için servislerimizi ziyaret edebilir ve vale hizmetini temin edebilirsiniz. Çalışanlarımız servis süreci boyunca sizleri aracınızın durumu hakkında bilgilendirecektir.
 

ARAÇ SERVİSİ VALE HİZMETİ

Araç servislerinde sağlanan vale hizmeti genel olarak profesyonel ve kurumsal firmalar tarafından sağlanmaktadır. Çalışanlar aracı müşteriden teslim alarak servise getirmektedir. Onarım ve bakım işlemlerinden sonra araç tekrar müşteriye teslim edilir. Bu sayede müşteri servise gelmek ve zaman kaybetmek zorunda kalmaz. Oldukça profesyonel olan bu yöntem sayesinde müşteriler servis sürecinden uzak, konforlu bir şekilde günlük hayatlarına devam edebilmektedir. Özellikle yoğun iş temposunda çalışanlar için Dragos mobil araç servisi bu konuda büyük önem taşımaktadır. Araç vale hizmetinin yanında mobil araç ile birçok onarım ve bakım işlemi rahatlıkla gerçekleştirilebilmektedir. Her iki durumda da müşteri konfor alanından çıkmayarak zaman kaybetmeden rutin hayatına devam edebilir.
 

SERVİS İÇERİSİNDE VALE HİZMETİNİN AVANTAJLARI

Araç servisleri içerisinde vale hizmetinin sağlanması müşteriler açısından son derece avantajlı bir durumdur. Müşterilere sağlanan avantajlar şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Müşterinin servis içerisinde zaman kaybetmemesi
  • Profesyonel açıdan test sürüşü yapılabilmesi
  • Aracın teslim alımı ve tekrar adrese teslim edilmesi
Yukarıda sağlanan avantajları müşterinin konforunu korumakla kalmayıp kaybedeceği zamanı da ortadan kaldırmaktadır. Dragos oto servis vale hizmetimiz aracınızı sizden teslim alıp gerekli onarım ve bakım işlemlerinden sonra tekrar adresinize teslim etmektedir. Bu sayede günlük hayatınıza zaman ayırabilir ve aracınızın stresli servis sürecinden kurtulabilirsiniz. Dragos yerinde hızlı servis hizmetini de araç başında sizlere sunabilmekteyiz. Ufak arızalar ve bakım işlemleri için bu hizmetimizden faydalanabilirsiniz.
 

İlgili Konular

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Fren silindirleri ve balans kısımları arıza ve onarım faaliyetlerinin sıklıkla yaşandığı bölümlerdir. Fren arızaları arasında en sık yaşanan sorunlardan biri yumuşak fren arızalarıdır.

Rehbere git

Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022 yılının devamında da müşteri memnuniyeti odağında gelişmeye devam etmektedir.

Rehbere git
Araç bakım kriterleri 2022
Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Bağlı olduğu unsurlar dolayısıyla Triger kayışları subapların açılıp kapanması konusunda da son derece etkili bir makine elemanıdır.

Rehbere git

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Hizmet ve işlem garantisinin sağlanması için araçlarda marka uzmanlığı bulunan firmalardan hizmet alınmalıdır.

Rehbere git
Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?