Oto Lastik

Oto Lastik

Problem yaşamamak için servislerimizi ziyaret ederek lastik sağlığı kontrolü yaptırabilirsiniz.

Lastik sağlığı kontrolü ve lastik değişimi hizmetlerini sağlayan Dragos lastik servisimiz sizlere gerekli teknik desteği sağlayacaktır. Dragos lastik servisi olarak aşağıdaki hizmetleri sağlamaktayız;
 
  • Lastik sağlığı kontrolü
  • Lastik değişimi
  • Balans ayarı
  • Sıfır lastik satışı
Yukarıdaki hizmetlerimizden yararlanmak için Dragos lastik servisini ziyaret edebilir ve hizmet temin edebilirsiniz. Yeni seri olarak yakın zamanda üretilmiş olan lastikleri siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Yeni üretim lastikleri 5 sene boyunca verimli bir şekilde kullanabilir ve lastiğinizden maksimum performansı alabilirsiniz. Özellikle yağışlı havalarda kısa fren mesafesini koruyabilmek lastik tercihi açısından son derece önemlidir. 

ARAÇ LASTİĞİNİN ÖMRÜ NE KADAR?

Araç lastiklerinin ömrü kilometre olarak 100.000 kilometreye yakın işlevini yerine getirebilmektedir. Zamana bağlı olarak ise 5 yıl içerisinde lastikler ömrünü tamamlamış olur. Lastikler kullanılmasa dahi esnekliğini zamanla kaybedebildiğinden dolayı işlevlerini yerine getiremez. Bu nedenle sıfır lastik alırken lastiğin üretim tarihlerini kontrol etmeniz sizler açısından son derece sağlıklı bir tercih olacaktır. Fren mesafesi ve yol tutuşu açısından gerekli performansı gösteremeyen bu lastikler trafik içerisinde sizlere problem yaşatabilir. Can ve mal varlığınızı korumak için lastik değişiminizi ve kontrollerinizi dikkatli bir şekil de yaptığınızdan emin olunuz. Dragos oto servis olarak lastik sağlık kontrollerinizi servisimizde gerçekleştirebilmekteyiz. Dragos oto fren sistemleri ve lastik sağlığı hizmetlerimiz sizlere çok daha kısa bir fren mesafesi olarak geri dönüş sağlayacaktır.

ARAÇ LASTİKLERİ ZAMANLA ESKİR Mİ?

Araç lastikleri hiç kullanılmamış yani sıfır olsalar dahi üretim tarihlerini göz önünde bulundurmak son derece önemlidir. 3-5 yıl boyunca kullanılmadan bekleyen lastikler işlevlerini kaybederek kullanılamaz hale gelebilir. Kullanılsa dahi yeterli verimi ve performansı gösteremeyen lastikler esnek yapısını kaybetmiş olabilir. Bu gibi problemler ile karşılaşmamak için sıfır lastik satın alırken bile üretim tarihine dikkat etmeyi unutmayınız. Dragos lastik servisi olarak esnekliğini kaybetmemiş yeni üretim lastikleri sizlere sunmaktayız. Montaj işlemlerini de profesyonel bir şekilde gerçekleştiren çalışanlarımız Dragos lastik olarak sadece birinci sınıf ürünleri tercih etmektedir. 

İlgili Konular

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Fren silindirleri ve balans kısımları arıza ve onarım faaliyetlerinin sıklıkla yaşandığı bölümlerdir. Fren arızaları arasında en sık yaşanan sorunlardan biri yumuşak fren arızalarıdır.

Rehbere git

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Bağlı olduğu unsurlar dolayısıyla Triger kayışları subapların açılıp kapanması konusunda da son derece etkili bir makine elemanıdır.

Rehbere git
Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?
Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022 yılının devamında da müşteri memnuniyeti odağında gelişmeye devam etmektedir.

Rehbere git

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Hizmet ve işlem garantisinin sağlanması için araçlarda marka uzmanlığı bulunan firmalardan hizmet alınmalıdır.

Rehbere git
Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?