Mobil Oto Servisi
Oto Servis Vale

Mobil Oto Servisi

Yerinde gerçekleştirilen oto servis hizmetleri sayesinde aracınız ile servisimize gelmenize gerek kalmadan birçok işlemden faydalanabilirsiniz.

Oto servisler içerisinde oldukça ihtiyaç duyulan mobil araç servis hizmeti Dragos mobil oto servisi ile sizlere sağlanmaktadır. Aracınızı yerinden kımıldatmanıza dahi gerek kalmaz. Mobil servislerimiz sayesinde aracınıza yerinde müdahale edebilmekteyiz. Yerinde gerçekleştirebileceğimiz hizmetler şu şekilde sıralanabilir;
 
  • Elektronik arıza tespiti
  • Pratik onarım işlemleri
  • Yüzeysel bakım
  • Yedek parça değişimi
  • Araç kontrolü
Yukarıdaki işlemler içerisinde pratik ve yerinde gerçekleştirilebilecek olan işlemler mobil araç servislerimiz sayesinde sizlere sunulabilmektedir. Daha karmaşık onarım ve bakım işlemleri içinse aracınızı oto servisimize götürülmesi gerekmektedir.
 

MOBİL ARAÇ SERVİSİ

Araç servisleri içerisinde müşterilere sunulan mobil araç servis hizmeti ile yerinde hizmet verilebilmektedir. Araç başında arıza tespiti, onarım ve bakım işlemlerinin birçoğu gerçekleştirilebilmektedir. Bu hizmet sayesinde araç yerinden kıpırdatılmadan gerekli işlemler tamamlanmış olur. Müşterinin araç servislerini ziyaret etmeden ihtiyacı olan servisi temin edebilmesi bu konuda son derece avantajlıdır. Aynı zamanda arızalı aracın kullanılması da sakıncalı olduğundan dolayı bu problemde ortadan kaldırılmış olur. Dragos mobil araç servisi ile sizde yerinde hizmet alabilir ve aracınızı servislerimize getirmeden onarım işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Arıza tespit işleminin ardından onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilemeyecek ise araç servisine oto servis valelerimiz tarafından götürülmektedir.

YERİNDE SERVİSİN AVANTAJLARI

Yerinde servis hizmeti ile aracınızı kımıldatmadan gerekli arıza tespit işlemlerini yaptırabilir ve ardından onarım ve bakım işlemlerinden faydalanabilirsiniz. Aracınızı arızalı bir şekilde kullanarak araç servislerine kadar gitmeniz aracınızda büyük problemler meydana getirebilir. Bu tip durumlarda yerinde servis hizmetinden faydalanmanız sizlere büyük avantaj sağlayacaktır. Dragos yerinde hızlı servis ile aracınızın temel bakımlarını ve ufak onarım işlemlerini rahatlıkla yaptırabilirsiniz. Bu sayede aracınızı oto servise götürmeye gerek kalmadan sorunu ortadan kaldırmış olursunuz. Dragos mobil araç servisi hizmetimiz oldukça geniş bir bölgede aktif bir şekilde hizmet sağlamaktadır. Aracınıza elektronik arıza tespiti yapılarak problemin kaynağı pratik bir şekilde tespit edilecektir. Problemin saptanmasının ardından onarım işlemleri yerinde gerçekleştirilir veya araç servislerinde sürece devam edilir.

İlgili Konular

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Triger Değişimi Performansı Etkiler mi?

Bağlı olduğu unsurlar dolayısıyla Triger kayışları subapların açılıp kapanması konusunda da son derece etkili bir makine elemanıdır.

Rehbere git

Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?

Hizmet ve işlem garantisinin sağlanması için araçlarda marka uzmanlığı bulunan firmalardan hizmet alınmalıdır.

Rehbere git
Araçlarda En Sık Karşılaşılan Kronik Sorunlar nelerdir?
Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Yumuşak Fren Arızası Neden Olur?

Fren silindirleri ve balans kısımları arıza ve onarım faaliyetlerinin sıklıkla yaşandığı bölümlerdir. Fren arızaları arasında en sık yaşanan sorunlardan biri yumuşak fren arızalarıdır.

Rehbere git

Araç bakım kriterleri 2022

Araç bakım kriterleri 2022 yılının devamında da müşteri memnuniyeti odağında gelişmeye devam etmektedir.

Rehbere git
Araç bakım kriterleri 2022