Dragos Fiat Servisi

Dragos Fiat Servisi

Araç bakım hizmetlerinin, hem öncül bakımlar hem de hasar onarımları açısından ayrı planlanması; hem de her bir hizmet kategorisinin nitelikli uygulayıcı kriteriyle gerçekleşmesi önemlidir. Fiat marka modellerinin sahip olduğu mekanik özellikler ve tasarım dinamikleri için de aynı kriter önem taşır. Çünkü her araç markasında olduğu gibi özgün tasarım modellemeleri ve mekanik nicelikleri araç bakım sürecini doğrudan etkiler. Bu nedenle tüm bakım uygulamalarında marka uzmanlığı olan firmalarla çalışılması gerekir. Dragos Fiat servisi; Fiat marka modellerinin tümünde öncül bakım ve hasar onarım işlemlerini alan uzmanlığıyla gerçekleştirir. 
 

Dragos Fiat Servisi

Mevsimsel Bakım Uygulamaları

Mevsimsel Bakım Uygulamaları

Araçların kullanım koşulları karşısında gelişen yıpranmalar ve gereç eskimeleri; genel performans düşüklüğüne neden olabilir. Bilhassa mevsimsel şartlar sebebiyle ortaya çıkan fiziki zorlanmalar araçların çalışma düzenine daha fazla yük binmesine yol açar. Dragos Fiat servisi tarafından sunulan mevsimsel bakım uygulamaları kapsamında gerçekleştirilen işlemler şu şekilde sıralanabilir:
 
  • Elektronik bakım hizmetleri
  • Akü bakımları
  • Filtreleme sistemleri bakımı
  • Sıvı kontrolleri
  • Aydınlatma sistemleri bakımı
  • Lastik bakımları/ değişimi
  • Fren sistemleri
Dragos Fiat servisi hizmetleri kapsamında mevsimsel bakımların tümü; nitelikli hizmet ölçütleri baz alınarak yapılır. Uzman uygulayıcı ekipler, profesyonel ekipman desteği ve orijinal malzeme kullanımı bu bakım süreçlerinin vazgeçilmez unsurlarıdır. Tüm bu hizmet unsurlarının eksiksiz tamamlanması ve bütçe yönetimine katkı sunması alan yetkini firmaların en mühim avantajıdır. Bu kapsamda Dragos Fiat servisi hizmetleri de fiyat/ performans beklentilerini karşılayacak şekilde planlanır.
 

Mevsimsel Bakım Uygulamaları

Dragos Fiat Servisi Araç Onarım Hizmetleri

Dragos Fiat Servisi Araç Onarım Hizmetleri

Araç onarımında en önemli dikkat noktalarından biri tercih edilen malzeme orijinalliğinin kesin takibidir. İşlem güvenliği ve garanti kapsamında işlem önceliği sebebiyle; özellikle hasar kaynaklı değişimler ve yıpranmaya dayalı parça değişimi için orijinal malzeme tercihi araç bakım süreçlerinin en mühim kısmıdır. Dragos Fiat servisi araç onarım hizmetleri dahilinde tüm değişim ve tamir işlemleri için; orijinal malzeme kullanımı tercih edilir. Bu sayede araçların hasar kaynaklı parça ihtiyacı, performans düşüklüğü yaşanmayacak biçimde ve garantili işlem kapsamında karşılanabilir.

Dragos Fiat Servisi Araç Onarım Hizmetleri