Dragos Mercedes Servisi

Dragos Mercedes Servisi

İş bitiricilik ve pratiklik anlamında çok iyi bir ekibe sahip olan servisimiz kıymetli müşterilerimizin araç sorunlarına anında çözümler üretmektedir. Marka ve model ayırt etmeden çalışan uzman ekibimiz tüm markalar hakkında yeterli düzeyde bilgi sahibidir. Servis ekibimiz her bütçeye uygun hizmet vermekle birlikte aynı zamanda kaliteden de ödün vermemektedir. Parça değişimi işlemlerinde orijinal parçalar ile değişim sağlayan ekibimiz yan sanayi ürünler kullanmamaktadır. Sizler de uygun fiyatlarla kaliteli hizmetlerden yararlanmak istiyorsanız servis ekibi iletişim adresinden ekibimize ulaşarak randevu talebinde bulunabilirsiniz.

Dragos Mercedes Servisi

Dragos Mercedes Servisi ile Araç Bakımı İşlemleri

Dragos Mercedes Servisi ile Araç Bakımı İşlemleri

Dragos Mercedes servisi profesyonel ekibi, araç bakım işlemlerini kolaylıkla onarmaktadır. Güvenli ve başarılı bir araç bakımı için rahatlıkla firmamızı tercih edebilirsiniz. Uzmanlarımız tarafından gerçekleştirilen araç bakım hizmetinde yapılan işlemler:
 
  • Araç bakımında öncelikli olarak arıza tespit işlemi yapılmaktadır.
  • Aracın parça değişimine ihtiyacı var ise bu işlem gerçekleştirilir.
  • Tüm klima ve hava filtrelerinin kontrolü ve temizliği sağlanır.
  • Aracın içerisinde bulunun su ya da yağ eksikliği var ise giderilmelidir.
  • Araç lastikleri kontrol edilir ve havası eksik lastiklere hava basılır.
  • Araç iç-dış temizliği en ince ayrıntısına kadar yapılır.
  • Motor ve şanzıman kontrolü yapılır ve sorunlar yerler tamir edilir.
 

Dragos Mercedes Servisi ile Araç Bakımı İşlemleri

Araç Bakımını Nereye Yaptırmamız Gerekir?

Araç Bakımını Nereye Yaptırmamız Gerekir?

Dragos Mercedes servisi ekibi olarak araç bakımlarını onararak sorunsuz bir şekilde sizlere teslim etmekteyiz. Alanında uzman ve tecrübeli kişiler tarafından oluşan ekibimiz sizlere ve araçlarınıza daha faydalı olabilmek için her daim çalışmaktadır. Araç bakımlarını nereye ve kimlere yaptıracağınız hakkında bir bilginiz yok ise sizlere yardımcı olmak isteriz. Servis ekibimiz araç bakımları hususunda bilgili ve deneyimli olması halinde bu anlamda müşterilerimize çok yardımcı olmaktadır. Güvenilir ellere teslim edeceğiniz aracınızı daha verimli çalışır bir şekilde tekrar teslim almaktasınız. Araç bakımlarında bir numara olan ekibimize gönül rahatlığıyla güvenebilirsiniz. Araçlarınızın kusursuz bir şekilde bakımlarının gerçekleşmesini arzu ediyorsanız firmamıza iletişim bilgileri üzerinden kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Bakımını Nereye Yaptırmamız Gerekir?