Dragos Skoda servisi

Dragos Skoda servisi

Ancak araç sahiplerinin bu hizmetler için tercih sırasında dikkate alması gereken önemli unsurlar mevcuttur. Öncelikle Dragos Skoda servisi gibi alan yetkinliği kanıtlanmış firmalarla iş birliği yapılmalıdır. Böylece alınacak hizmet standartlarının marka modellerine özgü ihtiyaçlar için yükseltilmesi mümkün olur. Hem hasar onarımları hem de öncül bakımların tamamında Dragos Skoda servisi nitelikli hizmeti uygun maliyet kapsamında sunar ve araç sahiplerinin vakti ve nakdi kazanç elde etmesini kolaylaştırır.

Dragos Skoda servisi

Periyodik Bakım Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Dragos Skoda servisi hizmetleri kapsamında sunulan kritik bakım hizmeti kategorilerinden biri de periyodik bakımlardır. Periyodik bakımlar; araçların düzenli şekilde kontrol ve onarımı için kullanım ve zamana bağlı aralıklarla işleme alınmasıdır. Düzenli bakımın araçlarda sağladığı en mühim avantaj parça ve parçacık yıpranmalarının önüne geçmesidir. Böylece uzun ömürlü ve yüksek performanslı kullanım sağlanır.

Dragos Skoda servisi tarafından sunulan periyodik bakım hizmetlerinde yer alan işlemler şu şekilde sıralanabilir:
 
  • 15 adımda kontrol işlemleri
  • Mevsimsel bakım hizmetleri
  • Km başı bakımlar
  • Dört mevsim bakımları
  • Alt gövde kontrol ve bakımı
  • Fren sistemleri bakımı
     
Dragos Skoda servisi tüm bakım hizmetleri için nitelikli ve güvenilir hizmet kapsamında çalışmaktadır. Bunu sağlamanın vazgeçilmez unsuru, müşteri memnuniyeti odaklı yönetim ve alan yetkinliğinde servis hizmeti sağlamaktır. Böylece malzeme orijinalliğinden uzman ekipman tercihine kadar tüm kriterler eksiksiz olarak karşılanır. Araç sahiplerinin hizmet alımında öncelikli olarak nitelendirdiği fiyat/ performans dengesi profesyonel hizmetin doğal sonucudur.
 

Periyodik Bakım Hizmetleri

Fiyat/ Performans Dengesinin Araç Bakımındaki Önemi

Fiyat/ Performans Dengesinin Araç Bakımındaki Önemi

Fiyatlandırma pariteleri araç bakım ve onarım hizmetlerinin önemli ölçütlerinden biridir. Marka uzmanlığı ve sektörel deneyimiyle nitelikli hizmet sunan firmalar, araç sahiplerinin beklentisini karşılayan fiyat politikalarını benimser. Böylece araç bakım ve onarımında nitelikli hizmetin bütçe tasarrufuyla alınması sağlanır. 
 
Skoda marka modellerinde alan yetkinliğini kanıtlayan Dragos servisi ile fiyat/ performans beklentinizi karşılayan profesyonel bakım - onarım hizmetlerine kolaylıkla erişebilirsiniz. Bu kriterin karşılanması hem maliyet yönetiminizin hem de kapsamlı hizmet beklentinizin yerine getirilmesine katkı sunar.
 

Fiyat/ Performans Dengesinin Araç Bakımındaki Önemi