Dragos Toyota Servisi

Dragos Toyota Servisi

Dragos Toyota servisi hizmetleri hem ani hasar onarım ihtiyaçları hem de periyodik bakım hizmetleri için gereken tüm kriterlerin profesyonelce karşılanmasını sağlar. Özellikle araç bakım süreçlerinde araç sahipleri için önem taşıyan nitelikli hizmet ve tasarruflu bütçe yönetimi kriterlerinin karşılanmasına özen gösterilir. Bu sayede markaya ait tüm modeller için yeni nesil bakım ve onarım hizmetleri sunulur. 
 
Araç sahiplerinin öncül bakım ve hasar onarım hizmetleri için göz önünde bulundurması gereken bir başka ölçüt; sektörel yetkinliği kanıtlanmış yetkili firmaları tercih etmektir. Çünkü araç markalarının nitelikli hizmet kapsamında ve garantili işlem hacminde bakım alınmasına yönelik uyarıları bulunur. Bu uyarılarda temel amaç araçların kullanım ömrü ve performansının desteklenmesidir. 
 

Dragos Toyota Servisi

Periyodik Bakım Hizmetleri

Periyodik Bakım Hizmetleri

Araçların kullanım süreleri ve koşullarına bağlı olarak gelişen arıza ve yıpranmalar; periyodik bakım uygulamalarıyla giderilir. Bu bakım türleri kendi içinde öncül mevsim bakımları ve km başı bakımlar olarak iki temel kategoriye ayrılır. Öncül bakımlar yıpranma payını yükselten çevre koşullarının hafifletilmesini hedefler. Km başı bakımlarda ise temel hedef kullanım miktarına bağlı şekilde yıpranan parça ve parçacıkların onarım veya değişimi yoluyla performansın yüksek tutulmasıdır. Dragos Toyota servisi tarafından sunulan periyodik bakım hizmeti kapsamındaki işlemler şu şekilde sıralanabilir:
 
  • Alt gövde kontrolleri
  • Motor performans ölçümü
  • Sıvı kontrolleri/ dolumu
  • Fren sistemleri bakımı
  • Elektronik sistem bakımları
  • Aydınlatma sistemleri bakımı
  • Yürür aksam kontrolleri/ bakımı
     
Periyodik bakım hizmetleri kapsamında Dragos Toyota Servisi tarafından sunulan tüm hizmetlerin ortak noktası güvenli ve uygun maliyetli uygulamalar bütünü olmasıdır. Bu bağlamda araç sahiplerinin maliyet tasarrufu sağlarken yetkin hizmet alması mümkün hale getirilir.
 

Periyodik Bakım Hizmetleri

Dragos Toyota Servisi Onarım Uygulamaları

Dragos Toyota Servisi Onarım Uygulamaları

Araçların ani hasar kaynaklı onarımları için parça ve parçacık değişimlerine ihtiyaç duyulabilir. Bu değişimlerin en kritik noktası parça tercihlerinin orijinal nitelikli olmasıdır. Çünkü araç aksamlarının performans kaybı olmadan değişime tabi tutulması gerekir. Dragos Toyota servisi hizmetlerinin; tüm parça ve parçacık değişimleri için en önemli hizmet avantajı da nitelikli değişimlerde mutlak olarak orijinal malzeme tercih edilmesidir.

Dragos Toyota Servisi Onarım Uygulamaları