Dragos Volkswagen Servisi

Dragos Volkswagen Servisi

Dragos Volkswagen servisi olarak son teknolojik arıza tespit cihazları ile araçlarınızın sorunlarını hızlı bir öğrenebilirsiniz. Arıza tespit işlemlerini en doğru ve hızlı bir şekilde gerçekleştirerek ustalarımızın araç tamirinde nasıl bir yol izleyeceklerini belirler. Servis ekibimiz aracınızın ihtiyaç duyduğu tüm çözümleri kaliteli bir şekilde uygulamaktayız. Orijinal ekipmanlar kullanarak yedek parça değişimi sağlayan servis ekibimiz araçlarınıza gereken önemi vermektedir. Yaptığımız işler sonrasında her zaman müşteri memnuniyeti geri dönüşümü alan servis ekibimiz her geçen gün kendini daha da geliştirmektedir. Mümkün olduğunca en hızlı ve güvenilir hizmeti sunarak siz değerli müşterilerimize %100 başarılı hizmetler sunmaktayız. 

Dragos Volkswagen Servisi

Dragos Volkswagen Servisi ile Araç Bakımı

Dragos Volkswagen Servisi ile Araç Bakımı

Dragos Volkswagen servisi sayesinde dileğiniz araç bakımı hizmetini istediğiniz zamanda ve istenilen şekilde alabilirsiniz. Yaz ve kış olmak üzere her yıl periyodik olarak yapılması gereken araç bakımlarının yapılmaması halinde ortaya eklenmedik pek sorun çıkacaktır. Bu sorunlar:
 
  • Araçlarınızın ömrünün kısalmasına neden olur.
  • Zamanında yapılmayan bakımlar daha büyük sorunlara neden olur.
  • Bakımı yapılmayan araçta bir parça arızası var ise diğer parçalara da zarar vererek daha büyük maddi sıkıntılara yol açabilir.
  • Sürüş güvenliğinin kaybolmasına neden olur.
  • Bakımı yapılmayan araçlarınız muayeneden geçemez ve bu nedenle trafiğe çıkamazsınız.
 
Yukarıda sıralamış olduğumuz maddelerin sizlerin araçlarınızın yaşamamasını arzu ediyorsanız hemen bizlerle iletişime geçerek araç bakım yardımı talep edebilirsiniz.
 

Dragos Volkswagen Servisi ile Araç Bakımı

Araç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Araç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?

Dragos Volkswagen servisi olarak araç bakımlarında tüm dikkatimizi vererek özenli bir şekilde uygulamaktayız. Araç bakımı esnasında dikkat edilmesi gereken hususlar:
 
  • Araç içerisinde bulunan her parçanın belli bir bakıma ihtiyacı vardır. Bu parçaların ihtiyacı olan bakımı özenli bir şekilde verilmesi gerekmektedir.
  • Aracın motor kısmı başta olmak üzere düzenli araç bakımı esnasında son derece dikkatli olunmalı ve zamanında yapılmalıdır.
  • Kilometre saatinin çok fazla ilerlemiş olan araçların yağ değişimlerinin düzenli yapılması gerekmektedir.
 
Tüm bu detaylara dikkat eden ve titiz bir çalışma yürüten firmamıza web sitesinde yer alan iletişim bilgileri üzerinden kısa sürede ulaşabilirsiniz.

Araç Bakımında Dikkat Edilmesi Gerekenler Nelerdir?